Niezależne Forum Uczestników Konkursu Wielkie Wyzwanie: Energia

Niezależne Forum Uczestników Konkursu Wielkie Wyzwanie: Energia

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-10-16 15:23:31

Forum
Administrator
Dołączył: 2021-10-14
Liczba postów: 7
WindowsChrome 94.0.4606.81

Protest - pismo

W związku z pojawiającymi się licznymi uwagami i wątpliwościami co do poprawności oraz transparentności w prowadzeniu i realizacji konkursu Wielkie Wyzwanie: Energia przedstawiamy tekst Protestu
https://we.tl/t-Id6mDVgFGj
który w dniu dzisiejszym ma być przekazany Organizatorom konkursu na ręce Komisji Sędziowskiej.

Uczestników konkursu zapraszamy do zapoznania się z treścią Protestu oraz wyrażenia poniżej własnych uwag i spostrzeżeń, które będą podstawą do przygotowania uzasadnienia Protestu.

W tej chwili Protest jest podpisany już przez kilku Uczestników Konkursu, będących na Stadionie Narodowym podczas finału i pojawiają się kolejne podpisy.
Jeśli nie ma Ciebie na Stadionie Narodowym, możesz wydrukować Protest, podpisać, zeskanować i wysłać na adres Organizatora podany w Proteście.
Skan prosimy przesłać na adres e-mail: nfukwwe@op.pl
lub chociaż informację o wysłaniu Protestu.
Chcemy zebrać informację o przesłanych protestach aby poinformować Was o skali Protestu.

Zapraszamy do współpracy aby nasz wspólny głos był dobrze słyszalny!

Offline

#2 2021-10-17 23:46:46

Focus
Ekspert
Dołączył: 2021-10-14
Liczba postów: 3
AndroidChrome 90.0.4430.210

Odp: Protest - pismo

Proszę o przedstawienie się twórcy protestu. Jak się Pan nazywa  jaką drużynę Pan reprezentuje. Pisałem maila, smsa do Pana, dzwoniłem tel. jednak bezskutecznie. Wysyła Pan pismo protestu do podpisania i do odesłania, a kim Pan w ogole jest? Nie jest to profesjonalne, no i proszę się nie chować za plecy innych drużyn.

Na przedostatnim webinarze poruszyłem wątek przełożenia konkursu na wiosnę, jednak nie spotkało to się praktycznie z żadnym poparciem. Nie rozumiem skąd teraz takie postulaty.

Każdy kto pojechał na stadion zrzekł się praktycznie jakichkolwiek roszczeń, bo uczestnicząc z zawodach zaakceptował warunki konkursu. Korzystając z okazji chciałem pogratulować zwycięzcy drużynie MMB - zrobiła świetne sterowanie i dobrą turbinę.

Offline

#3 2021-10-18 17:06:29

Forum
Administrator
Dołączył: 2021-10-14
Liczba postów: 7
WindowsChrome 94.0.4606.81

Odp: Protest - pismo

Przedstawiamy Protest
https://we.tl/t-3n8mSGG75v
który został przekazany Organizatorom konkursu na ręce Komisji Sędziowskiej w trakcie finału konkursu.

Uczestników konkursu zapraszamy do zapoznania się z treścią Protestu, przyłączenia się oraz wyrażenia poniżej własnych uwag i spostrzeżeń, które będą podstawą do przygotowania uzasadnienia Protestu w ciągu 7 dni od jego złożenia.

Im więcej nas będzie, tym większą mamy szansę na pomyślne rozpatrzenie Protestu i powtórzenie rywalizacji w przejrzystych warunkach.

Jeśli chcesz się dołączyć do Protestu, możesz Protest pobrać
https://we.tl/t-Id6mDVgFGj
wydrukować , podpisać, zeskanować i wysłać na adres Organizatora podany w Proteście.
Skan prosimy przesłać na adres e-mail: nfukwwe@op.pl
lub chociaż informację o wysłaniu Protestu.
Chcemy zebrać informację o przesłanych protestach aby poinformować Was o skali Protestu.

Zapraszamy do współpracy aby nasz wspólny głos był dobrze słyszalny!

Offline

#4 2021-10-20 11:14:45

Daniel
Ekspert
Dołączył: 2021-10-18
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 93.0

Odp: Protest - pismo

Focus napisał/a:

Proszę o przedstawienie się twórcy protestu. Jak się Pan nazywa  jaką drużynę Pan reprezentuje. Pisałem maila, smsa do Pana, dzwoniłem tel. jednak bezskutecznie. Wysyła Pan pismo protestu do podpisania i do odesłania, a kim Pan w ogole jest? Nie jest to profesjonalne, no i proszę się nie chować za plecy innych drużyn.

Na przedostatnim webinarze poruszyłem wątek przełożenia konkursu na wiosnę, jednak nie spotkało to się praktycznie z żadnym poparciem. Nie rozumiem skąd teraz takie postulaty.

Każdy kto pojechał na stadion zrzekł się praktycznie jakichkolwiek roszczeń, bo uczestnicząc z zawodach zaakceptował warunki konkursu. Korzystając z okazji chciałem pogratulować zwycięzcy drużynie MMB - zrobiła świetne sterowanie i dobrą turbinę.

Jeśli zwycięski wiatrak spełnia warunek nieprzekraczania głośności 50 dB przy wietrze 8 m/s, to ja jestem święty. Na filmie z relacji konkursu wyraźnie słychać, że wiatraki pracują głośniej niż nawiew.

Ostatnio edytowany przez Daniel (2021-10-20 11:20:24)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Niezależne Forum Uczestników Konkursu Wielkie Wyzwanie: Energia

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
kiziamizia - smoczy-spiew - krainarozkoszy - rockin-and-rolling - brotherhoodofblood